Hurda Demir Fiyatları

2024 Güncel Hurda Demir Fiyatları

2024 en güncel hurda Demir fiyatları aşağıda bulunan tabloda listelenmiştir. Sizlerde hurda demirin kilosu ve fiyatı hakkında bizleri arayarak bilgi alabilir en yüksek hurda demir fiyatı ile hurda satarak ürünlerinizden maksimum kazanç sağlayabilirsiniz.

HURDA DEMİR ÇEŞİTLERİKİLO FİYATI TON FİYATI
Hurda Dkp Demir Fiyatı12.00 TL/KG12350 TL
Hurda Ekstra Demir Fiyatı11 TL/KG11350 TL
Yıkım Hurdası Fiyatı11 TL/KG 11350 TL
Demir Talaşı Fiyatı9.75 TL/KG9800 TL
Teneke Hurda Fiyatı7.60 TL/KG8000 TL
Toplama Hurda Demir Fiyatı7.50 TL/KG7600 TL
Tufal (cüruf) Hurda Fiyatı2 TL/KG2000 TL
Pik Talaşı Fiyatı6.80 TL/KG7000 TL
Hurda Demir Fiyatları
Hurda Demir Fiyatları

Demir Hurda Fiyatı

Hurda demir fiyatı yurt içinde alım yapan Çolakoğlu, Kardemir, İçdaş, Asil çelik gibi fabrikalar tarafından belirlenmektedir. Anlaşmalı olduğumuz fabrikaların fiyatından biraz düşük fiyatlarla hurdaları sizden alarak göndermekteyiz. Özellikle hurda Dkp demir ve ekstra demir fiyatlarımız sizlere verilebilecek en iyi fiyatlardır. İsterseniz firmanıza ücretsiz konteyner bırakarak hurdaların bu alanda depolanmasını sağlayabiliriz. Bizlere 7/24 ulaşabilir kilo veya ton bazında istediğiniz zaman hurda satışı yapabilirsiniz. Elinizdeki hurdaların fotoğrafını çekip bizlere atarak anında demir hurdası fiyatı talep edebilirsiniz.

Demir Talaşı Fiyatları

Demir talaşı fiyatları da aynı hurda demir fiyatları gibi fabrikalar tarafından belirlenmektedir. Demir talaşı ocakta eritildiğinde parça demir hurdalara göre daha fazla fire vermesinden dolayı fiyatları biraz daha düşüktür. Firma bazında bu hurdaları almak için size ücretsiz varil veya konteyner tedarik ediyoruz. İstediğiniz her an bize hurdacı telefon numarasından arayarak demir hurda fiyatı isteyebilirsiniz. Hurdaları sizin istediğiniz kantarda tarttıktan sonra ödemeyi anında nakit olarak yapıyoruz. Hurda fiyatları artışa geçtiği zaman hemen fiyatlarımızı yükseltiyor düşerse sizleri biraz daha idare ediyoruz.

Hurda Demir Fiyatları

Demir piyasada en çok kullanılan metal çeşidi ve materyal olması dolayıyla her yıl milyonlarca ton demir hurdası çıkmaktadır. Geri dönüştürülen bu hurdalar her sene ülke ekonomisine çok ciddi kazançlar sağlamaktadır. Özellikle Dkp ve ekstra demir hurdası geri dönüşümü cevhere göre oldukça kolaydır. Size en iyi Ekstra, Dkp, talaş, yıkım, inşaat, pik döküm, demir hurda fiyatı sağlayarak hurdaları dönüştürüyoruz. Elinizdeki hurdaları başka hurdacıya satmayıp bizlerden önce bir fiyat almanız sizin için oldukça yararlı olacaktır. Uzman arkadaşlarımız sizleri demir hurdası fiyatları hakkında bilgilendirecek ve hurdaları değerlendirmenizi sağlayacaklardır. Bizlerle haftalık, aylık veya senelik olarak sözleşme imzalayabilir her türlü hurdayı bize satabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir